تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مرداد 1401 - 17:39
41 بازدید
کد خبر : 200566

دانلود زیرنویس فیلم The Princess 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Princess 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Princess 2022 یک مفسر در طول فیلمی از بازدید پرنسس دایانا از هند می گوید: “وقتی یک فرد مدرن را در یک موسسه باستانی قرار دهید، نابود خواهند شد.” این بیانیه که حدود یک سوم از راه در فیلم به نظر می رسد، تز مستند جدید HBO “شاهزاده خانم” از کارگردان

دانلود زیرنویس فیلم The Princess 2022 یک مفسر در طول فیلمی از بازدید پرنسس دایانا از هند می گوید: “وقتی یک فرد مدرن را در یک موسسه باستانی قرار دهید، نابود خواهند شد.” این بیانیه که حدود یک سوم از راه در فیلم به نظر می رسد، تز مستند جدید HBO “شاهزاده خانم” از کارگردان اد پرکینز است که شنبه ۱۳ آگوست اکران می شود. من از استفاده فیلم از تصاویر آرشیوی خبری پس از نمایش آن در ساندنس در اوایل سال جاری متحیر شدم. با یک بار تماشای دوم، آن را جذاب‌تر دیدم که پرکینز، و سردبیران جینکس گادفری و دنیل لاپیرا، این فیلم را ماهرانه به کار می‌برند تا زندگی‌نامه‌ای از «شاهزاده‌ی مردم» را تعریف نکنند، بلکه به‌عنوان شیوه‌ای که رسانه‌ها درک او را شکل دادند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Princess 2022  - بلو سابتایتل

۲۵ سال از مرگ غم انگیز دایانا در یک تصادف رانندگی در پاریس می گذرد، در حالی که او و همراهش دودی آل فاید از دست عکاسان پاپاراتزی فرار کردند. مستند پرکینز با این لحظه باز می شود که توسط یک زوج در تعطیلات گرفته شده است. در ویدیوی خانه دانه دانه آنها، به وضوح می‌توانید ماشین پرنسس دایانا را ببینید که با سرعت در حال حرکت در شب است، پاپاراتزی‌های موتورسیکلت در مسیر آنها داغ هستند. این یک راه غم انگیز برای شروع مستند است، اما با شروع جایی که می دانیم همه چیز به پایان می رسد، پرکینز عنوان انتظار برای این لحظه را از بیننده حذف می کند.

زیرنویس فیلم The Princess 2022  در عوض، او ما را به سفری در زندگی پرنسس دایانا در فیلم می برد، بدون متن اضافه شده یا سر صحبت. تصاویر رسانه ای خود گویای این موضوع هستند، مانند پرنسس دایانا و خود پرنس چارلز. نبوغ دیگر شروع با این فیلم ماشین این است که شما را از همان ابتدا آگاه می کند که چند بار در حین رانندگی یا رانندگی از او فیلم گرفته شده است. از روز عروسی آنها فیلمی از هر حرکت این زوج با ماشین وجود دارد. از حمل و نقل و رسیدن به کلیسای جامع سنت پل، خروج و راهپیمایی آنها از لندن، و بازگشت دوباره آنها به خانه. بعداً فیلمی از خروج او از بیمارستان با ماشین پس از تولد شاهزاده هری وجود دارد. به موازات عروسی او، ماشینی که تابوت او را در هنگام تشییع جنازه او در دست گرفته بود نیز از هر زاویه ممکن فیلمبرداری شد.

این وسواس به دنبال کردن حرکت او در ماشین ها حتی در اولین فیلم های استفاده شده نیز دیده می شود. روزنامه‌نگاری دیانا را در حالی که به سمت ماشین نارنجی رنگش می‌رود دنبال می‌کند و در مورد نامزدی قریب‌الوقوع او با شاهزاده سؤالات مزاحم می‌پرسد. این دایانا جوان است (۱۹) و هنوز رسانه ای نمی داند. اما اگرچه او خجالتی است، اما شما قبلاً لبخند ناپسند او را می بینید و نگاهی کوتاه به این که این دختر جوان چه کسی می توانست در خارج از محدودیت خانواده سلطنتی رشد کند را می بینید.

در اولین مصاحبه رسمی مشترک خود با چارلز به عنوان یک زوج نامزد، او به سختی می تواند به دوربین نگاه کند و بدن خود را به سمت داخل نگه داشته است. او با جملات ساده و مستقیم پاسخ می دهد. او بیشتر از چارلز پیروی می کند. بعداً در مصاحبه‌های زوجی مشابه، دگرگونی دایانا نه تنها از انتخاب مد او، بلکه از نحوه صحبت کردن او در مقابل دوربین، آشکار است. او با اعتماد به نفس خود را نگه می دارد. پاسخ های او شوخی است و اغلب چارلز را اذیت می کند.

زیرنویس فیلم The Princess 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس The Princess 2022 پرنسس دایانا در بحبوحه موج دوم فمینیسم و ​​همچنین تاچریسم واپس گرایانه به بلوغ رسید. در همان مصاحبه اول، مجری از او به عنوان یک پرستار بچه یاد می کند که قرار بود با یک شاهزاده ازدواج کند و روزی ملکه شود، گویی او بخشی از خانواده اشرافی اسپنسر نیست. از او به عنوان “شیرین، مهربان، خوب، خجالتی” یاد می شد و در یکی از گزارشات به خصوص ناخوشایند آمده بود که پدر و عمویش و دیگران برای باکرگی او “ضمانت” کردند. در حالی که منتظر تولد اولین فرزند خود هستند، یک زن جوان که در مقابل دوربین مصاحبه شده اظهار می کند که امیدوار است پسر باشد زیرا “پسران بهترین هستند” و هنگامی که از او می پرسند آیا او یک فمینیست است، او با ناباوری پاسخ می دهد: “نه!”.

سازندگان فیلم فیلم‌هایی را از گزارش‌های خبری، برنامه‌های گفتگو و برنامه‌های رادیویی کشف کرده‌اند که در آن مردم آشکارا درباره وضعیت ازدواج خود و شخصیت پرنسس دایانا بحث می‌کردند. شنیدن شرارت هایی که زنان از همان ابتدا در مورد او صحبت می کردند بسیار آزاردهنده است. از طریق ویرایش ماهرانه آنها، تغییر در نحوه ارائه پرنسس دایانا در رسانه ها آشکار می شود. وقتی ازدواج چارلز و دایانا شروع به انحلال کرد، سپس او را “مصمم و سلطه جو” و “خواسته” نامیدند.

پرنسس دایانا در شاید معروف ترین مصاحبه او که کمی قبل از اعلام طلاق قریب الوقوع آنها پخش شد، اظهار داشت: “من یک مشکل تمام عیار بودم.” در همان زمان سارا فرگوسن، دوشس یورک در اپرا ظاهر شد. وقتی از او پرسیده شد که چرا آنها فقط بازی را انجام ندادند، او پاسخ می دهد: “ما مانند رودخانه هستیم، می خواهیم دور بعدی را دور بزنیم.” هر دو مصاحبه در پی مصاحبه ای بود که به طور عمومی پخش شد که در آن شاهزاده چارلز به رابطه طولانی مدت خود با کامیلا پارکر بولز اعتراف کرد. روشی که این مصاحبه‌ها دوباره با یکدیگر نمایش داده می‌شوند از بیننده می‌خواهد تا به نحوه رفتار با این زنان در خانواده سلطنتی و همچنین در خود رسانه‌ها فکر کند، گویی تمام پول دنیا می‌تواند باعث دل‌شکستگی و از دست دادن آژانس شخصی فرد شود. .

زیرنویس The Princess 2022  - بلو سابتایتل

در سرتاسر فیلم، پرنسس دایانا توسط رسانه ها به عنوان “بهترین اتفاقی که تا به حال برای سلطنت رخ داده” و کسی که “به خانواده سلطنتی آسیب بی حد و حصر وارد کرده است” معرفی می شود. در ابتدا او دارایی بود که خانواده سلطنتی را در دسترس تر می کرد. ازدواج او به عنوان چیزی بود که کل کشور می توانست در بحبوحه رکود اقتصادی و شورش و ناآرامی جمع شود. اما این صراحت نگاه انتقادی بیشتری را از سوی عموم به خانواده به عنوان یک نهاد به همراه داشت. پس از مرگ او، این وسواس نسبت به او به عنوان نماد امید، دوباره عزاداران را نه تنها در بریتانیا، بلکه در سراسر جهان متحد کرد. اما، همانطور که فیلم نشان می دهد، بسیاری از مخالفان را نیز بیرون آورد که همه این غم و اندوه عمومی را شبیه به یک مسخره می دانستند.

«شاهزاده خانم» از مصرف انبوه نماد پرنسس دایانا توسط مردم طفره نمی رود، تقریباً به همان شیوه ای که مرلین مونرو در ایالات متحده مصرف می شود (و هنوز هم می شود). (یکی از عکاسان در مستند اصرار دارد که از او عکس می گیرد زیرا روزنامه ها برای عکس ها به او پول می دهند و آنها این کار را انجام می دهند زیرا توده ها کاغذها را می خرند، بنابراین “با خوانندگان پول متوقف می شود.”). هر دو زن، از طریق خاصیت مغناطیسی محض خود، و در مورد پرنسس دایانا، نوع دوستی، نه تنها الهام بخش مصرف، بلکه ارتباطات عاطفی واقعی در افراد بودند، و در برخی نیاز دفاعی برای محافظت از آنها مانند یک عضو خانواده. توضیحی برای این که چرا این احساسات به وجود می آیند ارائه نمی دهد و آنها را قضاوت نمی کند. درعوض، آینه ای به ما ارائه می دهد تا این شیفتگی، این احساسات و رضایت خودمان را در نهادهایی که در نهایت آنها را نابود کردند، بررسی کنیم.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.