تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 مرداد 1401 - 18:47
41 بازدید
کد خبر : 200670

دانلود زیرنویس فیلم Little Ukraine 2022

دانلود زیرنویس فیلم Little Ukraine 2022

دانلود زیرنویس فیلم Little Ukraine 2022 در سال ۱۹۳۱، نویسنده‌ای به نام جورج تیچنور از خانه‌اش در خیابان بیست و یکم غربی به سمت پایین شرق رفت تا نمایشنامه‌ای را ببیند. Galicia Aflame اثر ویلیام شوپینسکی نمایشنامه نویس اوکراینی آمریکایی، شاید تئاتری بی مرگ نبود، اما اثری فعالانه محکم بود. (نمونه دیالوگ: “منظورم از دولت

دانلود زیرنویس فیلم Little Ukraine 2022 در سال ۱۹۳۱، نویسنده‌ای به نام جورج تیچنور از خانه‌اش در خیابان بیست و یکم غربی به سمت پایین شرق رفت تا نمایشنامه‌ای را ببیند. Galicia Aflame اثر ویلیام شوپینسکی نمایشنامه نویس اوکراینی آمریکایی، شاید تئاتری بی مرگ نبود، اما اثری فعالانه محکم بود. (نمونه دیالوگ: “منظورم از دولت کارگری و دهقانی، دولتی است که از همه مردم ما تشکیل شده است.”) در مقابل ۲۰۰۰ بیننده در لیسیوم منهتن، انبار بزرگ یک اتاق در خیابان چهارم شرقی به صحنه رفت. .

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Little Ukraine 2022  - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Little Ukraine 2022 تیچنور می خواست با نمایشنامه نویس مصاحبه کند و بعد از نمایش به محله رفت تا او را جستجو کند. در گوشه ای از خانه ملی اوکراین، آنها روز استقلال اوکراین را جشن می گرفتند. تیچنور اجرای یک گروه کر سنتی محلی، نمایش رقص و ارائه یک کودک در مورد معنای پرچم آبی و طلایی را تماشا کرد. چند بلوک دیگر راه رفت و به دفتر یک روزنامه اوکراینی رفت و از او پرسید که آیا کسی در آنجا نمایشنامه نویس را می شناسد؟ در نهایت، او موفق شد شوپینسکی را در ویترین فروشگاهی به سمت خیابان D پیدا کند و با آن مصاحبه کند. سفرنامه محله او، که در یک مجله تئاتر کوچک منتشر می شد، با عنوان “اوکراین در بووری”، گویی سیاره ای ناآشنا را کشف کرده بود.

هنوز یک قرن بعد نمی توانید از سیاره اوکراین دیدن کنید، اما به سختی. در کنار خیابان D، چیز زیادی باقی نمانده – رابرت موزس و برنامه‌ریزی فوق‌العاده‌اش را برای آن مقصر بدانید – اما بخش غربی محله حداقل از نظر فیزیکی برای تیچنور آشنا به نظر می‌رسد. لیسیوم منهتن (برخلاف هر نوع شانس) هنوز یک تئاتر است و اکنون بخشی از مجموعه La MaMa است. خانه ملی اوکراین در فضای بازسازی شده خود در خیابان دوم عملکرد خوبی دارد. شما می توانید برخی از نوع سیریلیک اوکراینی را اینجا و آنجا ببینید. نزدیک‌تر نگاه کنید و می‌توانید نام‌های همخوان را روی زنگ‌های درب ببینید. و هنوز در مرکز همه چیز، کلیسای کاتولیک اوکراینی بزرگ سنت جورج در میدان تاراس شوچنکو در خیابان هفتم قرار دارد. همانطور که پالمپسست ها پیش می روند، تشخیص این یکی کار سختی نیست. چیزی که گم شده، پچ پچ در خیابان هاست.

اگرچه در حافظه زنده وجود دارد. الکساندر موتیل که در دهه‌های ۱۹۵۰ و ۱۹۶۰ در این محله بزرگ شد، به یاد می‌آورد: «به خیابان دوم یا خیابان هفتم می‌روی، و در فاصله سه بلوک، ده نفر را که می‌شناختی ملاقات می‌کنی». استاد مطالعات پس از شوروی در راتگرز. والدین من و نسل آنها در واقع آمریکایی‌ها را «خارجی‌ها» می‌نامند. ما بچه‌ها از این اصطلاح استفاده نمی‌کردیم، اما نشان‌دهنده است: شما آمریکایی‌ها را می‌شناختید، اما تقریباً انگار آنها مداخله‌گر بودند. دنیا اوکراینی بود.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.